TAL 2020 The Digital Road:
Who is the driver?


20. 2. 2020, Parkhotel Plzeň

Připravujeme 20. ročník konference TAL!

Digitalizace už není jen jednou z možností, je to nutnost pro všechny společnosti, které chtějí zůstat konkurenceschopné, produktivní a ziskové.

Připojte se k nám na jubilejní dvacátý ročník konference TAL (Trendy automobilové logistiky) v Plzni. Přijeďte sdílet své zkušenosti s dalšími 200 odborníky na logistiku, výrobu a IT z oblasti evropského automotive.

Na příkladech z praxe ukážeme, jak si poradit se změnami přicházejícími v kontextu nástupu Průmyslu 4.0 a zodpovíme otázky, které si všichni klademe:

Jak vyrazit na cestu k digitalizaci?
Jak neztratit správný směr?
Jak z digitalizace profitovat co nejvíce?

…a kdo celý proces řídí?

Na koho se můžete těšit

Marco Prüglmeier

Project Manager Innovation and Industry 4.0 in Logistics
BMW Group

Logistika BMW Group – připravena na výzvy globální konkurence

„Pro budoucnost logistiky BMW Group máme jasnou vizi. Automatizaci a digitalizaci logistických procesů i autonomní systémy chápeme jako klíčové prvky pro přípravu logistiky BMW Group na výzvy, které přináší globální konkurence.”

Marco začal pracovat pro BMW Group v roce 1998 a od roku 2015 zodpovídá za rozvoj inovativních logistických aplikací, jako je např. autonomní doprava, logistická robotika, mobilní zařízení, bezpapírová logistika, rozšířená realita (AR), virtuální realita (VR) a umělá inteligence (AI). Nyní je připraven podělit se s vámi o své zkušenosti na konferenci TAL.

Ivana Klubalová

Head of Logistics
Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava

Automatizace – využijte potenciál svého skladu naplno

Společnost HELLA je tradičním dodavatelem automobilového průmyslu s centrálou v Německu. Slovenská pobočka se připojila ke korporátní strategii automatizace, ve které vidí nejen trend, ale především praktické výhody, mezi které patří například eliminace chyb, úspora místa nebo větší efektivita skladových procesů.

Ivana Klubalová působí ve společnosti Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o. jako vedoucí logistiky. U projektu automatizace procesů v materiálovém skladu stála od jeho samotného začátku. Podílela se na tvorbě zadání, výběru dodavatelů a měla zodpovědnost za volbu a úspěšnou implementaci vhodného řešení. Ve svém příspěvku vám poví o tom, co znamená zavést do logistiky prvky automatizace a sladit veškeré technologie s lidmi.

Filip Dřímalka

CEO
Digiskills.cz

Hnací motor digitální transformace

Filip Dřímalka je expert v oblasti digitální transformace organizací. Pomáhá společnostem v regionu střední a východní Evropy nastavovat jejich digitální a inovační strategie, zvyšovat digitální kompetenci zaměstnanců a vyhledávat technologické partnery. 

Filip je přesvědčen, že v dnešní době je každá společnost technologická. Neomezuje však svou pozornost jen na technologie. Jak jsou na tom lidé?  Ve své prezentaci Filip ukáže, jak budovat inovační kulturu v celé organizaci. Zaměří se na všechny tři úrovně digitální transformace dle vlastní metodiky HOT – Human, Organizational and Technological. Přijďte se inspirovat příklady společností, které svou digitální transformaci už začaly.

 

Jaký byl TAL 2018

Digitalizace se vyplatí. Je ale třeba se na ni připravit

Je digitalizace přínosem, nebo naopak nutným zlem? Konference Trendy automobilové logistiky (TAL) 2018 přinesla jasnou odpověď: Digitalizace se vyplatí. Musí jí ale předcházet důkladná příprava.

Pokračovat

  

 

 

 

Co říkají účastníci loňského ročníku

  • „Profesionálně zorganizovaná konference, vždy nabízí aktuální témata a top speakery z oboru.“

  • „Díky za organizaci skvěle připravené, inspirativní a poutavé akce nabité informacemi.”

  • „Konference TAL je příležitost setkat se s lidmi, kteří řeší podobné situace, a inspirovat se jejich zkušenostmi."

Pořadatelé

Hlavní partneřiZajistěte si své místo ještě dnes

Registrace

Kontakt

Marie Nováková
+420 732 664 815
marie.novakova@aimtecglobal.com

© 2020 Aimtec