TAL 2020 The Digital Road:
Who is the driver?


20. 2. 2020, Parkhotel Plzeň

Připravujeme 20. ročník konference TAL!

Digitalizace už není jen jednou z možností, je to nutnost pro všechny společnosti, které chtějí zůstat konkurenceschopné, produktivní a ziskové.

Připojte se k nám na jubilejní dvacátý ročník konference TAL (Trendy automobilové logistiky) v Plzni. Přijeďte sdílet své zkušenosti s dalšími 200 odborníky na logistiku, výrobu a IT z oblasti evropského automotive.

Na příkladech z praxe ukážeme, jak si poradit se změnami přicházejícími v kontextu nástupu Průmyslu 4.0 a zodpovíme otázky, které si všichni klademe:

Jak vyrazit na cestu k digitalizaci?
Jak neztratit správný směr?
Jak z digitalizace profitovat co nejvíce?

…a kdo celý proces řídí?

Na koho se můžete těšit

Marco Prüglmeier

Project Manager Innovation and Industry 4.0 in Logistics
BMW Group

Logistika jako nové high-tech odvětví

„Pro budoucnost logistiky BMW Group máme jasnou vizi. Automatizaci a digitalizaci logistických procesů i autonomní systémy chápeme jako klíčové prvky pro přípravu logistiky BMW Group na výzvy, které přináší globální konkurence.”

Marco začal pracovat pro BMW Group v roce 1998 a od roku 2015 zodpovídá za rozvoj inovativních logistických aplikací, jako je např. autonomní doprava, logistická robotika, mobilní zařízení, bezpapírová logistika, rozšířená realita (AR), virtuální realita (VR) a umělá inteligence (AI). Nyní je připraven podělit se s vámi o své zkušenosti na konferenci TAL.

Jiří Cee

Vedoucí Logistiky značky ŠKODA
ŠKODA AUTO

Logistika ŠKODA AUTO: Digitální transformace

ŠKODA AUTO a.s. je největší výrobce automobilů v České republice a letos oslaví významné jubileum – 125 let od počátku její existence, patří tak k nejdéle kontinuálně aktivním automobilkám na světě. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, kde je i největší výrobní závod, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí. Od roku 1991 je součástí koncernu Volkswagen. Dlouhodobě je největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů.

Jiří Cee je zaměstnán ve společnosti ŠKODA AUTO již 40 let, během kterých pracoval na různých pozicích a posledních 20 let je vedoucím Logistiky značky ŠKODA. V současné době má na starosti více jak 3000 pracovníků v českých i zahraničních závodech. Je rovněž garantem Zelené logistiky v koncernu Volkswagen a aktivně se podílí na zlepšování životního prostředí. V období jeho vedení získala Logistika značky ŠKODA řadu významných cen za logistické inovační projekty. V roce 2019 získal mimořádné a nejvyšší ocenění Logistické síně slávy za celoživotní přínos pro logistiku.

Ivana Klubalová

Head of Logistics
Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava

Automatizace – využijte potenciál svého skladu naplno

Společnost HELLA je tradičním dodavatelem automobilového průmyslu s centrálou v Německu. Slovenská pobočka se připojila ke korporátní strategii automatizace, ve které vidí nejen trend, ale především praktické výhody, mezi které patří například eliminace chyb, úspora místa nebo větší efektivita skladových procesů.

Ivana Klubalová působí ve společnosti Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o. jako vedoucí logistiky. U projektu automatizace procesů v materiálovém skladu stála od jeho samotného začátku. Podílela se na tvorbě zadání, výběru dodavatelů a měla zodpovědnost za volbu a úspěšnou implementaci vhodného řešení. Ve svém příspěvku vám poví o tom, co znamená zavést do logistiky prvky automatizace a sladit veškeré technologie s lidmi.

 

Jaký byl TAL 2018

Digitalizace se vyplatí. Je ale třeba se na ni připravit

Je digitalizace přínosem, nebo naopak nutným zlem? Konference Trendy automobilové logistiky (TAL) 2018 přinesla jasnou odpověď: Digitalizace se vyplatí. Musí jí ale předcházet důkladná příprava.

Pokračovat

  

 

 

 

Co říkají účastníci loňského ročníku

  • „Profesionálně zorganizovaná konference, vždy nabízí aktuální témata a top speakery z oboru.“

  • „Díky za organizaci skvěle připravené, inspirativní a poutavé akce nabité informacemi.”

  • „Konference TAL je příležitost setkat se s lidmi, kteří řeší podobné situace, a inspirovat se jejich zkušenostmi."

Pořadatelé

Hlavní partneřiZajistěte si své místo ještě dnes

Registrace

Kontakt

Marie Nováková
+420 732 664 815
marie.novakova@aimtecglobal.com

© 2020 Aimtec