Partneři

Hlavní partneři

Swisslog

Swisslog je celosvětově působící společnost se švýcarskými kořeny a je světovým lídrem v oblasti automatizace logistiky. Dodáváme datově řízená a robotická řešení pro automatizaci logistiky společně s portfoliem modulárních konceptů poskytovaných služeb. Swisslog je předním integrátorem systému AutoStore s projekty pro Rohlik v Praze nebo IKEA v Chorvatsku a 370 dalšími projekty po celém světě. Jako součást KUKA Group, naši zákazníci důvěřují kompetencím našich zapálených zaměstnanců, kterých je více než 14 000 po celém světě.

Zebra Technologies

Zebra pomáhá těm, kteří jsou v předních liniích v oblasti maloobchodu, zdravotnictví, dopravy a logistiky, výrobních a dalších průmyslových odvětví, aby dosáhli špičkové výkonnosti – hranice, která se promítá do spokojenosti zákazníků, dobrých výsledků pacienta a vynikajících obchodních výsledků. Stále více se naše produkty, software, služby, analytika a řešení používají k inteligentnímu připojení vašich lidí, majetku a dat. Díky desetiletím zkušeností v průmyslu navrhujeme řešení s ohledem na uživatele a pracovní místa, která vám poskytují nejlepšího průvodce k tvorbě kritických obchodních rozhodnutí.

Partneři

4IGV

4IGV působí jako integrátor logistických řešení, zaměřený na manipulaci s materiálem v oblasti distribuce. Jsme oficiálním poskytovatelem AMR automatizace a softwaru rakouské značky AGILOX, kterou na trh uvádíme od svého začátku. Držíme se postupu, kde "Plánování a příprava = 50% úspěchu vašeho projektu“. Naše společnost již uvedla několika úspěšných AGV projektů na domácím trhu i ve spolupráci partnera, společnosti SysTech Group, která dodává na trh automatické skladovací smart řešení pro různý sortiment zboží, robotiku, SW a ovládací prvky.

 

Přidejte se k nám a maximalizujte váš logistický výkon.

AIM PARTNERS

AIM PARTNERS poskytuje služby interim & projektového managementu a poradenství v oblasti supply chain, logistiky a výroby.  

Máme bohaté zkušenosti a know-how získané během spolupráce s nejúspěšnějšími firmami jako je např. Magna, Kostal Group, Škoda Auto, Saint Gobain nebo Continental.  

Pomáháme vám digitalizovat procesy s využitím ověřených postupů a praktických metod. Připravíme řešení, které je komplexní, trvale udržitelné a v souladu s principy štíhlé výroby a koncepce Průmyslu 4.0

We know how to apply it!

Asprova

Asprova poskytuje celosvětově nejúspěšnější softwarová řešení pro pokročilé plánování (Advanced Planning and Scheduling – APS) a plánování dodavatelského řetězce (Supply Chain Planning – SCP). Asprova APS je nástrojem pro výrobní společnosti, který splňuje širokou škálu požadavků ze všech průmyslových odvětví. Při vývoji systému pro detailní plánování byly v uplynulých 30 letech intenzivně využívány zkušenosti ze štíhlé výroby světové úrovně. Výsledkem je, že pomocí standardních funkcí Asprova lze modelovat jakýkoli komplexní výrobní úkol. Systém Asprova lze implementovat bez programování a bezproblémově se integruje do stávajícího IT. Asprova synchronizuje a optimalizuje všechny procesy v celém hodnotovém řetězci. Úspěšnost implementace měřená enormním nárůstem efektivity navzdory plánování složitých procesů je důvodem, proč se na Asprovu spoléhá více než 60 % japonských výrobních společností a 3200 zákazníků po celém světě.

Bayern Innovativ

Bayern Innovativ se zabývá managementem znalostí a působí jako iniciátor a akcelerátor inovací v Bavorsku. Propojuje podnikovou sféru, výzkum a politiku s oborovými, technologickými a partnerskými sítěmi, a společně s nimi vytváří regionální cluster Thinknet Bayern, který propojuje více než 75 000 odborníků. Výsledkem je dynamický transfer znalostí v oblastech, jako jsou digitalizace, energetika, zdravotnictví, materiálové inženýrství, výroba, mobilita, ale i kulturní a kreativní odvětví.

Společnost Bayern Innovativ GmbH pomáhá také malým a středním podnikům, zejména prostřednictvím inovačních projektů. Zajišťuje moderní řízení technologií a inovací a poskytuje podporu v oblasti patentových řízení a programů financování. Nabídku služeb doplňují pracovní skupiny, kongresy a workshopy a společné expozice na nejvýznamnějších národních a mezinárodních veletrzích. Společnost Bayern Innovativ byla založena v roce 1995 jako nezávislá instituce Svobodného státu Bavorsko a v současné době má přibližně 275 zaměstnanců v Norimberku, Augsburgu a Garchingu.

Beratungsbüro Oberpfalz

Manažeři technologií a sítí, Lucie Valentová a Michael Zankl, podporují inovační aktivity malých a středně velkých společností. Poskytují poradenství při hledání vhodných programů podporujících technologie a doprovázejí během celého procesu od vyvinutí myšlenky až po ukončení projektu.


Podpoříme vás ve spolupráci mezi hospodářstvím a vědou:
- Konkrétně zprostředkováváme kontakty mezi společnostmi a výzkumnými institucemi
- Podporujeme přeshraniční spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje
- Koordinujeme sítě a vedeme dialog k nalezení shody mezi projektovými partnery
- Iniciujeme a organizujeme speciální akce týkající se trendových technologií

Jste středně velká společnost a máte inovativní nápad? Promluvte si s námi!

Bosch

Společnost Bosch je mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Celosvětově zaměstnává přes 400 000 zaměstnanců ve více než 440 pobočkách a regionálních společnostech ve více než 60 zemích světa. Činnost skupiny Bosch se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Jako přední společnost v oblasti Internetu věcí, Bosch nabízí inovativní řešení pro chytré domácnosti, chytrá města, propojenou mobilitu a propojený průmysl. V roce 2020 se stala společnost Bosch první celosvětově CO2 neutrální průmyslovou společností. V České republice má Bosch pobočky v 8 městech, z nichž 4 jsou výrobní závody, 1 servisní středisko, 1 distribuční sklad a 1 prodejní sklad. Zaměstnává zhruba 8 100 pracovníků, z toho více než 900 v R&D.

DESSEQ

Společnost desseq.eu s.r.o. je dodavatelem průmyslové automatizace a robotizace. Zabývá se zejména návrhem a realizací robotických pracovišť, technologických linek, speciálních kontrolních strojů a unikátních zařízení vyráběných na míru konkrétním požadavkům zákazníka. Na všechna zařízení současně poskytuje záruční a pozáruční servis, a to vždy s ohledem na maximální kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Jejím hlavním partnerem v oblasti robotizace je společnost FANUC – výrobce robotů a obráběcích strojů.

Evropský region Dunaj-Vltava – Poradenská kancelář Dolní Bavorsko

Management kontaktních sítí Bavorsko – Čechy z Poradenské kanceláře Dolní Bavorsko ve Freyungu Vás podpoří při navazování obchodních vztahů mezi ČR a Dolním Bavorskem, dále pak při zprostředkování kontaktů a partnerů a vytváření a rozšiřování kontaktních sítí a klastrů.

Zaměření: ekonomika a technologický transfer.

Veškeré služby jsou zdarma.

Kontaktní osoba: Jaroslava Pongratz, manažerka kontaktních sítí Bavorsko – Čechy

FlexSim

FlexSim je 3D simulační modelovací software pro průmyslové a logistické provozy, který transformuje vaše aktuální data do podoby přesných předpovědí. Na vylepšování procesů se podílejí i sami klienti, obvykle když řeší změny ve svých závodech nebo když se zabývají nevyhovujícím procesem, který je třeba zlepšit. Náš software spojuje výkonnou statistickou analýzu s 3D vizualizací a dokáže testovat scénáře možných situací ve virtuálním prostředí bez rizika. FlexSim je uživatelsky přívětivý, vizuálně propracovaný, vybavený bohatou nabídkou funkcí a jeho vývojáři reagují na potřeby zákazníků.

Jihočeská hospodářská komora

Jihočeská hospodářská komora je místo, kde se setkávají úspěšní podnikatelé. Celkem 9 regionálních kanceláří pravidelně pečuje o svých 1500 členských firem a každoročně jim nabízí na 60 networkingových setkání, 160 seminářů a workshopů a třeba i  2000 zodpovězených dotazů. Naší misí je zjednodušovat život podnikatelům.  #jihoceskepodnikani

LINTECH

Společnost LINTECH, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 za účelem vývoje a výroby komponent v oblasti laserové technologie a automatizace.

S rostoucími úspěchy a rozšiřováním portfolia společnosti se firma rozčlenila na 3 hlavní divize:

  1. divize výroby, prodeje a servisu jednoúčelových strojů, automatizace  – stroje navržené a sestavené dle individuálních požadavků na popis, gravírování, svařování, vrtání, ablaci a dalších laserové aplikace s vlastní aplikační laboratoří,
  2. divize zakázkové výroby – zakázkový laserový popis, zakázková výroba razníků/raznic, identifikačních štítků, ovládacích panelů a také laserové řezání, svařování a navařování na zakázku,
  3. divize ruční/strojní montáže – elektrotechnických dílů/komponent pro automobilový průmysl.

Pro splnění náročných přání zákazníků je ve společnosti LINTECH připraven tým vysoce kvalifikovaných odborníků (cca 100 zaměstnanců) s dlouholetými zkušenostmi v oblasti laserové technologie a strojírenství.

Od roku 2004 je společnost LINTECH držitelem certifikátu kvality podle normy EN ISO 9001.

LogTech

LogTech, integrátor logistických řešení, je předním poskytovatelem automatizace a softwaru pro manipulaci s materiálem v oblasti distribuce a expedice zásilek, e-commerce, výroby a dalších odvětví. Náš přístup "na klíč" se stará o veškeré kroky od návrhu, projektu až po integraci a dodává automatizovaná zařízení, robotiku, software a ovládací prvky, které bezproblémově fungují podle požadavků zákazníka.

Naše řešení podporují řadu procesů manipulace s materiálem, jako je doprava, třídění, singulace a skenování, a jsou podpořena kompletním, pohotovým servisem, podporou a náhradními díly. Společnost LogTech má desítky let zkušeností, které získala v každém segmentu průmyslu manipulace s materiálem. 

Mediterranean Shipping Company

Mediterranean Shipping Company je soukromá globální přepravní společnost založená v roce 1970 v Ženevě ve Švýcarsku. S flotilou 730 lodí a 520 přístavy je MSC přední světovou námořní společností, která ročně přepraví úctyhodných 23 milionů TEU.
MSC má jednu z nejmladších flotil na světě, provozuje 70 terminálů a zaměstnává více než 150 000 zaměstnanců po celém světě, na palubě i na pevnině.

V České republice a na Slovensku má MSC silné místní zastoupení s týmem více než 150 zaměstnanců (včetně MEDLOG) a specialistů, kteří řídí provoz, dokumentaci, demuráž, prodej, logistiku a plánování.
MEDLOG, její sesterská pobočka, zajišťuje kamionovou dopravu, železniční provoz a správu skladů.

Společnost MSC usiluje o inovace a udržitelnost a prosazuje nové standardy v logistickém průmyslu. Svěřte společnosti MSC bezpečnou a efektivní přepravu vašeho automobilového nákladu kdekoli na světě.

Noyes Technologies

Noyes Technologies je mnichovská společnost založená v roce 2021. S robotizovaným nanoskladem "NoyesStorage" nabízí Noyes jako první na trhu řešení pro automatizaci nejmenších skladovacích ploch od 10 m2. To otevírá širokou škálu oblastí použití v různých odvětvích, jako jsou poštovní služby, průmysl, elektronický obchod a (potravinářský) maloobchod.

Řešení společnosti Noyes optimalizuje logistické procesy a snižuje náklady na nezbytné minimum. Cílem Noyes je zjednodušit složité problémy udržitelným způsobem. Toho je dosahováno důsledným uplatňováním přístupu first-principle thinking a jasným zaměřením na redukci technologií na nezbytné minimum, navíc věnováním pozornosti vysoké míře standardizace a modularizace.

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj je region se silnými průmyslovými hráči, inovativními firmami a špičkovými výzkumnými centry. Podporuje rozvoj inovačního ekosystému a realizuje řadu podpůrných aktivit směřujících k rozvoji spolupráce mezi výzkumnými organizacemi, vysokými a středními školami a firmami působícími v regionu. Prostřednictvím dotačních programů Inkubace firem a Akcelerace firem podporuje vznik zajímavých startupů a rozvoj již existujících firem. Cílem kraje je vytvořit prostředí přívětivé pro podnikání, příjemné k životu a nabízející zajímavé podněty ke studiu a vlastnímu rozvoji.

ProGlove

ProGlove představuje chytřejší řešení nositelného skeneru, které zajišťuje nepřetržité zvyšování produktivity pracovníků. Naším posláním je narušit staré pořádky v oblasti skenování čárových kódů tím, že do skladových a distribučních operací přineseme transformační hodnotu. Na rozdíl od ostatních se zaměřujeme na lidské pracovníky. ProGlove jim umožňuje rychle, přesně a ergonomicky provádět úkon, který je pro úspěšné fungování skladu zásadní: skenování čárových kódů. Naše nositelná technologie je interaktivní, snadno použitelná a srozumitelná. Náš přístup zaměřený na lidský faktor posiluje postavení pracovníků díky efektivnějším pracovním postupům.

SAP

Jako lídr na trhu v oblasti podnikového aplikačního softwaru pomáháme společnostem všech velikostí a ve všech odvětvích lépe fungovat tím, že nově definujeme ERP a vytváříme sítě inteligentních podniků, které zajišťují transparentnost, odolnost a udržitelnost napříč dodavatelskými řetězci. Naše komplexní sada aplikací a služeb umožňuje našim zákazníkům fungovat s generováním zisku, neustále se přizpůsobovat a měnit svět k lepšímu.

Sewio

Sewio Networks je výrobce real-time lokalizačního systém (RTLS) určenému pro digitalizaci pohybu uvnitř hal který pomáhá firmám v oblasti výroby, intralogistiky, distribuce a skladování. Systém je založený na širokopásmové technologii UWB a je dodáván společně se softwarem pro management a vizualizaci sledovaných objektů.

Partnerům a zákazníkům poskytuje přesné, spolehlivé a plně škálovatelné IoT řešení pro sledování objektů a jeho využití k získání procesní vizibility, zlepšování efektivity výroby, zjednodušení toků materiálu a zvyšování bezpečnosti. Sewio technologie je implementována zákazníkům prostřednictvím partnerské sítě čítající 100+ partnerů ve 45 zemích světa. Sewio bylo založeno v roce 2014 v Brně, dnes s pobočkami v USA a Německu. Mezi zákazníky patří: Volkswagen, Budweiser Budvar, TPCA, Škoda, Prakab, ENEL.

Stäubli

Společnost Stäubli je globálním poskytovatelem intralogistických řešení a předním mezinárodním hráčem v oblasti elektrických konektorů, fluidních konektorů, robotiky a AGV (Automated Guided Vehicle).  Intralogistika se Stäubli AGV není  jen o přesunu z bodu A do bodu B. Cílem specialistů Stäubli je umožnit propojení výrobních linek s flexibilními dopravními platformami prostřednictvím digitalizace.

Naše automatizovaná vozidla zajišťují bezproblémový dodavatelský řetězec při přepravě jednotlivých i více palet jak ve vnitřních, tak ve venkovních aplikacích. Ať už se jedná o jakoukoli výzvu, naše modulární platformy AGV poskytují správné řešení pro přepravu užitečného nákladu o hmotnosti až 500 tun s rozsáhlým portfoliem doplňků.

STILL

Jsme odborníci na intralogistiku a automatizaci. Společnost STILL poskytuje vše, co je v přepravě a vychystávání zboží potřebné, od vysokozdvižných vozíků a regálových systémů až po navržení a optimalizaci skladu, dále kompletní servis a management. Naším cílem je dělat intralogistiku rychlou a efektivní, proto sázíme na automatizaci. Věříme totiž, že právě ona je tím správným řešením pro budoucnost oboru.

Ve STILL do intralogistiky neustále přinášíme čerstvé nápady a vytváříme nové projekty. Naše dlouholeté zkušenosti a neutuchající nadšení obor dlouhodobě posouvají kupředu.

Spolek SKLAD

Ve spolku SKLAD (Spolek Kompetentních Logistiků a Dodavatelů) pomáháme výrobním a distribučním společnostem s jejich požadavky a potřebami v logistických provozech. Jsme schopni poradit a spolupracovat v širokém spektru potřeb zákazníka – od výběru haly přes návrh a realizaci řešení až po dodávku technologií nebo zajištění bezpečnosti práce. Naší výhodou je, že se jako členové navzájem známe, dlouhodobě se potkáváme na projektech u stejných zákazníků a otestovali jsme se v praxi.
Zákazníkovi přinášíme nová, moderní a komplexní řešení. Pomáháme mu spoluvytvářet vizi pro inovace a jeho další růst.
Spolek vznikl v roce 2014 a jeho původním záměrem bylo spíše sdílení obchodních příležitostí mezi jednotlivými členy, dnes se spolek obrací i k široké logistické veřejnosti jako zdroj novinek, aktuálních informací a doporučení z praxe.

VertiFlex

VertiFlex nabízí svým zákazníkům nejefektivnější skladovací řešení. Jsme oficiálním partnerem společností Weland Solutions, Swisslog a Geek+ a dodáváme integrovaná řešení v regionu střední a východní Evropy. VertiFlex je také vývojářem jedinečného softwaru pro automatizované skladování VertiNode Ai, který využívá umělé inteligence pro optimalizaci procesů. Naši klienti s námi konzultují své potřeby a my pro ně navrhujeme a implementujeme automatizovaná skladovací a vychystávací řešení do mnoha odvětví průmyslu od e-commerce po automotive. VertiFlex je ryze česká společnost nadšených odborníků na automatizovanou intralogistiku. 

Nechceme být vaším dodavatelem, chceme být vaším partnerem. A hlavně, nás ta práce opravdu baví! 

Happenee

Zmrzlinou poháněný český startup se sídlem v Praze.

Vyvíjíme modulární SaaS platformu zaměřenou na aktivní zapojení uživatelů, lead generation, brandovou komunikaci, employee lifecycle a kompletní realizaci eventů. Tyto oblasti propojujeme v pohlcujících interaktivních světech, které překonávají komunikační bariéry mezi fyzickým a digitálním prostředím a přináší to nejlepší z obou.

Mediální partneři

AIMagazine

Digitální obsahový portál o Průmyslu 4.0, automobilovém průmyslu a informačních technologiích byl spuštěn v roce 2019. Jeho cílem je poskytovat odborníkům z výroby, logistiky a průmyslového IT zajímavé informace, ukazovat příklady z praxe, příběhy lidí z oboru i obecný pohled na změny, které s sebou přináší digitální revoluce. Navazuje na tištěný časopis, který společnost Aimtec vydává od roku 2002, je přístupný na adrese insights.aimtecglobal.com.

Automa

Automa je odborný časopis pro automatizační techniku, měřicí a regulační techniku, komunikační techniku a průmyslovou informační techniku. Vychází v českém jazyce; v tištěné podobě a na internetu (s možností stažení článků ve formátu PDF) vychází měsíčně (s výjimkou jarního a letního dvojčísla). Průběžně jsou aktualizovány informace na portálu www.automa.cz a na profilech sociálních sítí: Automa LinkedIn (555 členů),  Automa Facebook (578 sledujících) a Automa Twitter (312 sledujících).

Dopravní noviny

Dopravní noviny jsou odborné periodikum pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici a logistiku s působením na českém a slovenském mediálním trhu. Dopravní noviny přinášejí aktuální a odborné informace určené především podnikatelům a řídícím pracovníkům firem podnikajících ve výše uvedených oborech a v dalších odvětvích průmyslu a obchodu. Zprostředkovávají informace orgánům státní správy a všem zájemcům o dopravně-logistickou tematiku.

IT Systems

Časopis IT Systems se zaměřuje na problematiku informačních systémů a ICT řešení v podnicích a organizacích všech odvětví. IT Systems oslovuje čtenáře, kteří chtějí mít přehled o aktuální nabídce a trendech v oblasti podnikových aplikací a služeb. IT profesionálům pomáhá efektivně spravovat IT v souladu s potřebami byznysu.

Každé vydání měsíčníku IT Systems doplňují specializované přílohy zaměřené na vybraná témata nebo odvětví.

Obsah časopisu IT Systems je provázán s řadou elektronických médií, zejména s portálem SystemOnLine.cz a tematickým webem ERPForum.cz a newslettery SystemNEWS a ERPnews.

Logistika

Logistika je odborný časopis mediálního domu Economia, který mapuje současnou praxi a vývoj v oblastech nákladní dopravy, skladování, distribuce, technologií a řízení dodavatelských řetězců v Česku i v zahraničí.

Logistika.Tv

Odborný logistický portál www.logistika.tv se zaměřuje na zpravodajství z logistiky z ČR a SR. Logistika.Tv přináší články, reportáže, videorozhovory, podcasty, videopodcasty, Tv zprávy, případové studie, informace o trendech a inovacích. Mezi její rubriky patří Skladování, Doprava, Development, Obaly, IT, Management, nechybí ani rozhovory s logistickými profesionály a pozvánky na akce. Na portálu Logistika.Tv najdete to nejaktuálnější a nezajímavější z toho, co se děje v české a slovenské logistice. Logistika.Tv je aktivní také na LinkedInu. Šéfredaktorem portálu Logistika.Tv je dlouholetý logistický novinář Petr Neckař. Portál Logistika.Tv provozuje společnost PN média s.r.o., která se specializuje na PR a marketingové služby pro logistické firmy.

Packaging Herald

Packaging Herald je moderní B2B magazín o novinkách a trendech v obalovém průmyslu a souvisejících odvětvích. Každé dva měsíce přináší čtenářům praktické informace pro jejich byznys i prosperitu a inspiruje je k inovacím. Díky elektronické verzi, která je volně ke stažení na portále www.packagingherald.cz, k nim mají kdykoliv přístup i v budoucnu. Prostřednictvím newsletteru, portálu www.packagingherald.cz a stále populárnějších sociálních sítí rovněž vytváří komunikační platformu pro sdílení zkušeností a inspirací mezi všemi subjekty, které se obalovou problematikou zabývají: uživateli obalových řešení a služeb, dodavateli technologií a materiálů pro výrobu obalů, výrobci obalů a obalových materiálů, designery, dodavateli služeb a retailem.

Reliant

Reliant Group je provozovatelem nejvýznamnějších odborných platforem určených pro komunikaci a věcnou diskuzi logistických profesionálů napříč celým dodavatelským řetězcem. Již dvacet let je vydavatelem tištěného logistického časopisu LogisticNEWS, provozovatelem sítě logistických portálů Eurologport, distributorem týdenního zpravodaje Reliant NewsLETTER a aktuální témata přináší i prostřednictvím video rozhovorů Reliant BroadCAST. Vlajkovou lodí společnosti je tradiční pořádání největší středoevropské logistické konference SpeedCHAIN, kterou doplňuje celá řada odborných konferencí a akcí na míru. Firma se aktivně podílí na činnosti České logistické asociace i Evropské logistické asociace se sídlem v Bruselu.

Svět průmyslu

Svět průmyslu je exkluzivní a prestižní časopis z oblasti průmyslového, finančního a logistického byznysu.

#vseoprumyslu

Portál #vseoprumyslu reprezentuje multikanálový mediální projekt zaměřený na popularizaci moderních technologií v tuzemském průmyslu. Pravidelně přináší články, podcasty, konference i jiné výstupy mapující to nejzajímavější, co se v průmyslových podnicích aktuálně udává. Vše o průmyslu – název mluví za vše.

Pořadatelé

Aimtec

Jsme Aimtec. Jsme průvodci výrobních a logistických firem při zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Naše řešení integrujeme společně s nejnovějšími technologiemi do jednoho funkčního celku tak, aby digitalizace byla skutečným přínosem.

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

ČNOPK je se svými 700 členy největší bilaterální hospodářskou komorou v ČR. Jejím posláním je prostřednictvím rozsáhlých služeb podporovat česko-německý byznys. Sleduje trendy a těm s největším potenciálem pro česko-německou ekonomickou spolupráci se věnuje intenzivně. Dlouhodobě se zasazuje o zavedení prvků duálního vzdělávání do českého systému školství, zahájila v České republice v počáteční fázi širokou diskusi o průmyslu 4.0 a nyní podporuje udržitelnou transformaci ekonomiky. ČNOPK je součástí celosvětové sítě německých bilaterálních zahraničních hospodářských komor.

IHK Regensburg

Obchodní a průmyslová komora Regensburg sdružuje celkem 91 000 firem z Horní Falce a okresu Kelheim. Členské firmy mohou využít poradenství v oblastech daňové a právní problematiky, zahraničního obchodu nebo pracovního trhu. Komora též zpracovává nejrůznější specializované analýzy regionu.  Prostřednictvím své české pobočky v Plzni podporuje Obchodní a průmyslová komora Regensburg aktivně vývoj společného přeshraničního hospodářského prostoru.

Kontakt

Tereza Žáková
+420 725 490 084
tereza.zakova@aimtecglobal.com

© 2024 Aimtec