Program

Jako každý rok pro vás připravujeme program ve spolupráci se zkušenými řečníky i praktiky z oboru. TAL 2020 představí inspirativní myšlenky, praktické případové studie i prostor pro diskuzi a vaše témata. Program budeme postupně doplňovat na těchto stránkách. Už teď ale rádi představujeme první skvělé řečníky.

Po skončení odborného programu bude následovat společenský večer, kde můžeme sdílet dojmy nad dobrým jídlem a pitím.

Přidáte se?


Registrace

Na koho se můžete těšit

Marco Prüglmeier

Project Manager Innovation and Industry 4.0 in Logistics
BMW Group

Logistika BMW Group – připravena na výzvy globální konkurence

„Pro budoucnost logistiky BMW Group máme jasnou vizi. Automatizaci a digitalizaci logistických procesů i autonomní systémy chápeme jako klíčové prvky pro přípravu logistiky BMW Group na výzvy, které přináší globální konkurence.”

Marco začal pracovat pro BMW Group v roce 1998 a od roku 2015 zodpovídá za rozvoj inovativních logistických aplikací, jako je např. autonomní doprava, logistická robotika, mobilní zařízení, bezpapírová logistika, rozšířená realita (AR), virtuální realita (VR) a umělá inteligence (AI). Nyní je připraven podělit se s vámi o své zkušenosti na konferenci TAL.

Filip Dřímalka

CEO
Digiskills.cz

Hnací motor digitální transformace

Filip Dřímalka je expert v oblasti digitální transformace organizací. Pomáhá společnostem v regionu střední a východní Evropy nastavovat jejich digitální a inovační strategie, zvyšovat digitální kompetenci zaměstnanců a vyhledávat technologické partnery. 

Filip je přesvědčen, že v dnešní době je každá společnost technologická. Neomezuje však svou pozornost jen na technologie. Jak jsou na tom lidé?  Ve své prezentaci Filip ukáže, jak budovat inovační kulturu v celé organizaci. Zaměří se na všechny tři úrovně digitální transformace dle vlastní metodiky HOT – Human, Organizational and Technological. Přijďte se inspirovat příklady společností, které svou digitální transformaci už začaly.

Petr Jurčík

Team Leader WPS
Webasto Roof & Components Czech Republic

Jak dostat kamiony pod kontrolu pomocí Yard Management Systému (YMS)

Společnost Webasto je celosvětový leader v oblasti výroby střešních oken, nezávislého topení a v poslední době i v oblasti elektromobility, zejména baterií a nabíječů. Webasto Production System (WPS) team v Liberci dostal za úkol zefektivnit organizaci vozidel v závodě a odstranit situace, kdy v jeden okamžik bylo na vykládku nebo nakládku více vozidel než vykládacích míst a obsluhy. Zároveň byl požadavek na co nejkratší návratnost celého projektu. Řešením se stal YMS, pomocí kterého je možné plánovat vykládky a nakládky v závislosti na počtu míst a obslužného personálu, včetně automatického ovládání závor a vpouštění vozidel do areálu firmy.  

Petr Jurčík pracuje ve společnosti Webasto 6 let, během kterých prošel několika pozicemi, od výroby až na současnou pozici Team Leadera WPS, kde je jeho hlavním úkolem hledání úspor v rámci všech oddělení závodu. Petr se podílí na implementaci projektů i na globální úrovni. Společně s Vítem Glaslem z firmy Aimtec vám ukáže, jak s využitím cloudu automatizovat pohyb vozidel ve vašem závodě. 

Zajistěte si své místo ještě dnes

Registrace

Kontakt

Marie Nováková
+420 732 664 815
marie.novakova@aimtecglobal.com

© 2019 Aimtec