Program

16. 5. 2023, Plzeň

Jako každý rok pro vás připravujeme program ve spolupráci se zkušenými praktiky z oboru. TAL 2023 představí inspirativní myšlenky, praktické případové studie i prostor pro diskuzi a vaše témata. Řeč bude o budoucnosti Supply Chainu, automatizaci, digitalizaci i dalších logistických trendech. Program budeme postupně doplňovat na těchto stránkách. Už teď ale rádi představujeme první skvělé řečníky. 

V průběhu celého dne bude přístupná Experience Zone, kde se můžete setkat s partnery konference a vyzkoušet si technologické vychytávky.

Po skončení odborného programu bude následovat společenský večer, kde můžeme sdílet dojmy nad dobrým jídlem a pitím.

Přidáte se?

 

Registrace

Na koho se můžete těšit

David Strnad

Vedoucí logistiky značky
ŠKODA AUTO

Trendy logistiky ŠKODA AUTO

David Strnad působí ve ŠKODA AUTO již 22 let. V roce 2020 se stal vedoucím Logistiky značky ŠKODA. Zahraniční zkušenosti získal David v koncernu Volkswagen, kde měl možnost prostřednictvím rozvojového programu pro mladé manažery působit v provozu koncernové značky Audi v Neckarsulmu, v letech 2018-2019 vedl logistiku Volkswagen Group v ruské Kaluze.​

Jak může vypadat proces digitalizace a automatizace ve firmě, jakou je ŠKODA AUTO? I na to se David Strnad zaměří ve své prezentaci, ve které přiblíží konkrétní příklady projektů, jejich průběh, ale i překážky, které bylo nutné překonat. Představí také výzvy a specifika logistického procesu v souvislosti s nástupem elektromobility.

Robert Cameron

Head of Production, Logistics and Aftermarket Department
VDA

Brave New World – Facing the Altered Realities of the Automotive Supply Chain

Cyril Klepek

CEO a zakladatel
Cyrkl

CYRKL

Zajistěte si své místo ještě dnes

Registrace

Kontakt

Marie Mundilová
+420 732 664 815
marie.mundilova@aimtecglobal.com

© 2022 Aimtec